رویه‌های بازگرداندن کالا در بردگیم بازی

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‌های ما بوده است. ما همواره می‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. اما در طول فرآیند خدمات رسانی ممکن است شرایطی پیش بیاید که مطلوب ما یا شما نباشد. بنابراین ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که از طریق خدمات پس از فروش بردگیم بازی قابل پیگیری می‌باشند.

شرایط بازگرداندن کالا با استفاده از ضمانت بازگشت

 

اگر کالای خریداری‌شده، ایراد یا اشکال ظاهری داشته باشد:

 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود و به صورت شیرینگ به شرکت بردگیم بازی بازگردانده شود.
 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و خرابی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، شامل سرویس ضمانت بازگشت نمی‏‏‌شود.

 

اگر کالای خریداری‌ شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وبسایت چترنگ مغایرت داشته باشد:

 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل ‌مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج‌ شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده ‌نشده باشد.
 • در صورت وجود مشکلات ظاهری در بازی ارسال شده، از پذیرفتن بازی از پست خودداری کنید. در صورت پذیرفتن بازی مشکلات موجود در ظاهر بازی پذیرفته نخواهد شد.
 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد
 • مجموعه بردگیم بازی هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مشکلات فنی بازی (تولید داخل، وارداتی) نداشته و در صورت بروز مشکل می توانید با شرکت تولید کننده بازی تماس بگیرید.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات از طریق تماس با واحد فروش بردگیم بازی اطلاع داده شود.
 • اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 1 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش از طریق تماس اطلاع دهد.
 • در این حالت، برگرداندن کالا پس از تائید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که سفارشات در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشند و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه ارسال شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
 • لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
 • در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود. توصیه می‌شود برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.

 

محاسبه هزینه ارسال:

 • اگر وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب‌دیدگی ظاهری، به تائید کارشناسان خدمات پس از فروش بردگیم بازی برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • در صورت انصراف از خرید، یا تائید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان بردگیم بازی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

روند رسیدگی به درخواست‌ها توسط خدمات پس از فروش:

کارشناسان خدمات پس از فروش بردگیم بازی ایرادهای اعلام‌شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان تائید شود، کالا تعویض خواهد شد. همچنین مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ بردگیم بازی بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به‌حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج‌ شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، بردگیم بازی تفاوت قیمت را به‌حساب مشتری واریز می‌کند.

در صورت نیاز به استرداد وجه، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری مبلغ به‌حساب مشتری واریز خواهد